Karta Dużej Rodziny

logo KDR

KARTA DUŻEJ RODZINY 

 

CEIDG

 

 

epuap

 

 

Placówki POZ w Małopolsce 

nfz logo

Wykaz placówek Podstawowej opieki zdrowotnej 

oraz nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej

Konsultacje społeczne we Wrząsowicach

 

Konsultacje3a

Konsultacje Społeczne Zintegrowana Strategia Rozwoju Oferty Czasu Wolnego

header

 

Zintegrowana Strategia Rozwoju Oferty Czasu Wolnego

Zapraszamy mieszkańców Gminy Świątniki Górne do konsultacji projektu Zintegrowanej Strategii Rozwoju Oferty Czasu Wolnego na terenie obszaru funkcjonalnego „Blisko Krakowa”.Projekt dokumentu opracowany został przez FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie.

Uwagi prosimy zgłaszać w formie komentarzy lub „śledzenia zmian” w terminie do 30 maja 2015 r.
Dokument z uwagami należy przesłać na adres : konwent@razembliskokrakowa.pl


Czytaj więcej...

Teatr po latach - zaproszenie

logo small

 

 

Teatr po Latach zaprasza na prezentację premierowego spektaklu estradowego „To były piękne dni” w Krakowie na Rynku Głównym w dniach 23 i 24 maja 2015 roku.

 

 

Czytaj więcej...

Sesja Rady Miejskiej

Najbliższa sesja Rady Miejskiej odbędzie się w dniu 26 maja 2015 r. o godz. 10.00 w sali obrad w Urzędzie Miasta i Gminy Świątniki Górne przy  ul. Bruchnalskiego 36.

ORGANIZACJA GMINNEGO DNIA DZIECKA

W związku ze zbliżającym się świętem dzieci do UMiG Świątniki Górne w dniu 12 maja 2015 roku wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego o nazwie „ORGANIZACJA GMINNEGO DNIA DZIECKA” złożona przez Stowarzyszenie Obrony Praw Obywatelskich i Wolności Słowa z siedzibą w Świątnikach Górnych. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty na stronie internetowej urzędu i w BIP może zgłaszać uwagi dotyczące oferty.

 

Załącznik

 

Izabela Dudek

Podinspektor

Wyniki wyborów prezydenckich - I tura - Gmina Świątniki Górne

wybory 2

Trening systemu powszechnego ostrzegania informacja dla mieszkańców

Na podstawie § 10 ust. 3 i 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2014 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach informuję, że w dniu 12 maja br. w godzinach 6.00 – 19.00 (termin zapasowy 13 maja br.) zostanie przeprowadzony przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych ćwiczenie pk. „RENEGADE – KAPER 15/I”, w ramach którego odbędzie się trening systemu powszechnego ostrzegania o zagrożeniach uderzeniami z powietrza.

 

Czytaj więcej...

Wygraliśmy Podwórko NIVEA w Ochojnie

Stało się. Fantastyczna kwietniowa mobilizacja mieszkańcówsprawiła, że wygraliśmy Podwórko NIVEA w Ochojnie. Oddano na nie 64 269 głosów co dało nam 10. pozycję w Polsce i wielki sukces w postaci wygrania Podwórka.  Poniżej publikujemy oficjalny mail od NIVEA. Referat Gospodarki Przestrzennej, Infrastruktury i Środowiska jest już w kontakcie z reprezentantami NIVEA w sprawie dopełnienia wszelkich formalności i przeprowadzenia inwestycji.

list nivea

Pierwszy Dzwonek

Urząd Miasta i Gminy Świątnik Górne informuje, że przystąpił do realizacji projektu „Pierwszy dzwonek” polegającego na udzieleniu wsparcia finansowego na rok szkolny 2015/2016

 

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 43
Nazwa biura

IMGW-PIB

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

Zjawisko/stopień zagrożenia Burze z gradem/1
Obszar województwo małopolskie
Ważność (cz. urz.) od godz. 13:00 dnia 28.04.2015 do godz. 23:00 dnia 28.04.2015
Przebieg Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od
15 mm do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalne opady gradu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%) 80%
Uwagi Brak.
Dyżurny Piotr Wałach
Godzina i data wydania godz. 07:00 dnia 28.04.2015
SMS IMGW-PIB OSTRZEGA: BURZE Z GRADEM/1 woj.malopolskie  od 13:00/28.04 do 23:00/28.04.2015 deszcz 15-25 mm, porywy 70 km/h

WYBORY PREZYDENCKIE 10 MAJA 2015r.

banner full banner

Sprzątanie Wrząsowic - już jutro

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze sprzątanie świata do Wrząsowic. Szczegóły na plakatach.

 

akcja 2015

Zapraszamy na Kabaret Niepoprawnych Optymistów

24 kwietnia (najbliższy piątek) na godz. 19.00 zapraszamy do Piwnicy Pod Sekretną Kłódką na Kabaret Niepoprawnych Optymistów! Ewelina i dwa Michały to połączenie osób pełnych optymizmu oraz wiary, że ŚMIECH PRZEDŁUŻA ŻYCIE. Połączyli, więc siły i założyli KABARET NIEPOPRAWNYCH OPTYMISTÓW, który jest laureatem licznych konkursów i nagród. Na scenie pokażą Wam swój program pełen absurdów rzeczywistości. PRZYJDŹ I UWOLNIJ SWOJE ENDORFINY :)


https://www.facebook.com/events/441937112629365/

http://www.kabaretniepoprawnychoptymistow.pl/


Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Piwnica pod Sekretną Kłódką ul. Bruchnalskiego 35 (Budynek Szkoły Ślusarskiej) 

 

 

kno tlo 2

 

Zintegrowana Strategia Rozwoju Edukacji i Rynku Pracy

 header

 

Zapraszamy mieszkańców Gminy Świątniki Górne do konsultacji projektu Zintegrowanej Strategii Rozwoju Edukacji i Rynku Pracy na terenie obszaru funkcjonalnego „Blisko Krakowa”.Projekt dokumentu przygotowany jest przez FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie.


Uwagi prosimy zgłaszać w formie komentarzy lub „śledzenia zmian”. Dokument z uwagami należy przesłać na adres: konwent@razembliskokrakowa.pl.

 

Dokumenty do konsultacji można pobrać ze strony Lidera Projektu Gminy Skawina : http://www.gminaskawina.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=11576&menu_id=0

 

 

Dokument jest opracowywany w ramach projektu pn. „Razem Blisko Krakowa - zintegrowany rozwój podkrakowskiego obszaru funkcjonalnego” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014 oraz środków krajowych w ramach Programu Rozwój Miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego.

Obwieszczenie - II licytacja samochodu

II Licytacja 2

Informacja o nowych stawkach za wodę i kanalizację

Publikujemy uchwałę Rady Miejskiej w Świątnikach Górnych z dnia 31 marca 2015 roku w sprawie zatwierdzenia taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Świątniki Górne. 

 

Czytaj więcej...

Wesołego Alleluja !


Wesołych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim mieszkańcom i sympatykom gminy Świątniki Górne


życzy

Burmistrz Witold Słomka

 

karta swiateczna

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 31

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega o przewidywanych opadach śniegu.

 

Czytaj więcej...

Ponowne wyłożenie do publicznego wglądu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego w zakresie wprowadzonych zmian

 

Zgodnie z ogłoszeniem Burmistrza Miasta i Gminy Świątniki Górne z dnia 24 marca 2015 roku publikujemy projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego wraz Prognozą Oddziaływania na Środowisko - w zakresie ponownie wykładanym. Ponowne wyłożenie planu w Urzędzie Miasta i Gminy Świątniki Górne potrwa do dnia 30  kwietnia 2015 roku. Osoby chcące zapoznać się z wersją papierową zapraszamy do budynku Urzędu pokój 107 (I p.) w godzinach od 8.00 - 13.00

 

Czytaj więcej...

OSP Wrząsowice: kolejny mały projekt zrealizowany

logotypy

W okresie od 25 lipca 2014 r. do 31 marca 2015 r. OSP Wrząsowice zrealizowała mały projekt pt. „Remont połączony z modernizacją podłogi w świetlicy wiejskiej we Wrząsowicach”.

Czytaj więcej...