wersja kontrastowa |||
| biuletyn informacji publicznej

Świątniki Górne

Muzeum ślusarstwaGalicyjska Izba GospodarczaStowarzyszenie Przyjaciół Świątnik Górnych
Niedziela, 16 czerwca 2019 Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Witamy <br> w naszej Gminie</br>
Witamy
w naszej Gminie
więcej

Skład Rady Miejskiej


 Imię i nazwisko

 Kontakt

 Edyta Mączeńska – Przewodnicząca Rady      Miejskiej

665-676-866

e-mail: e.maczenska@swiatniki-gorne.pl

 Grzegorz Kozioł – Wiceprzewodniczący  Rady Miejskiej

607-586-225

e-mail: g.koziol@swiatniki-gorne.pl

 Daniel Łukasik

504-262-261

e-mail: d.lukasik@swiatniki-gorne.pl

 Daniel Ryś

797-623-584

e-mail: d.rys@swiatniki-gorne.pl

 Rafał Stadnik

513-107-054

e-mail: r.stadnik@swiatniki-gorne.pl

 Jacek Piskorz

668-480-120

e-mail: j.piskorz@swiatniki-gorne.pl

 Bogusława Zgud

606-943-196

e-mail: b.zgud@swiatniki-gorne.pl

 Andrzej Salawa

721-948-909

e-mail: a.salawa@swiatniki-gorne.pl

 Waldemar Szafran

e-mail: w.szafran@swiatniki-gorne.pl

 Karolina Tylek

534-534-481

e-mail: k.tylek@swiatniki-gorne.pl

 Janusz Matoga

505-007-175

e-mail: j.matoga@swiatniki-gorne.pl

 Liliana Sonik

e-mail: l.sonik@swiatniki-gorne.pl

 Jerzy Ujma

(12) 2704376

e-mail: j.ujma@swiatniki-gorne.pl

 Zofia Jutrznia Kępińska

e-mail: z.jutrznia@swiatniki-gorne.pl

 Zbigniew Pietrzyk

888-563-998

e-mail: z.pietrzyk@swiatniki-gorne.pl

Przewodniczący Rady Miejskiej dyżuruje w każdy poniedziałek w godz. od 16-17 w biurze rady.

pogoda.net